Malá Morávka 249

(Karlov pod Pradědem)

chata smrkova.jpg

HORSKÁ CHATA S WELLNESS

Vítejte na chatě Smrková - vašem útočišti v srdci Jeseníků. Naším posláním je přinést vám jedinečnou a autentickou horskou atmosféru pro vaše výjimečné chvíle.

Co nás odlišuje od ostatních? Nabízíme vám možnost pronajmout celou chatu, takže se můžete cítit jako doma. Naše chata je vybavena tak, aby ke každé vaší příležitosti dodala špetku stylu a pohodlí. A co je nejlepší? Můžete se zde uvolnit a zrelaxovat v našem venkovním wellness, které jsme pro vás vytvořili přímo v chatě. Po dni stráveném v jesenických horách jistě oceníte relaxaci v sudové sauně nebo vířivce.

Naši ideální zákazníci? Jsou to především ti, kteří si chtějí užít klidu a pohody. Kteří si chtějí vychutnat krásu přírody, zároveň ale ocení pohodlné a útulné zázemí naší chaty. Kteří hledají místo, kde mohou strávit čas se svými blízkými, daleko od ruchu města.

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás a těšíme se na vaši návštěvu. Uvidíte, že Chata Smrková je opravdu místem, které si zamilujete tak jako my.

Vážení hosté naší Chaty Smrková, při Vašem příjezdu navštivte, prosím, nejdříve recepci v centrálním hotelu Kamzík, zde se k ubytování zapište - proveďte check-in.


Co dělat v okolí

V létě: chata Smrková je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku. Leží totiž u hlavní výchozí trasy do hor Hrubého Jeseníku – na Velký Kotel, Alfrédku a Praděd, kam od nás dojdete krásnou 8 km dlouhou vycházkou. Okolní lesy nadchnou také houbaře. 

V zimě: asi 500 m od chaty se nachází nejdelší sjezdovka Ski Arény Karlov, v centru obce pak další lyžařské svahy, parkování je zdarma. Na další oblíbená zimní střediska Ovčárna, Praděd a Ramzová jezdí z Karlova několikrát denně doprava. Hrubý Jeseník je známý i pro své nádherné běžecké trasy a např. do bílé stopy na Praděd nastoupíte přímo u chaty.

Je u nás plno?

Hotelový resort Kamzík
je tu pro Vás.

Vyberte si z naší široké nabídky ubytovacích služeb.