Malá Morávka 249

(Karlov pod Pradědem)

chata smrkova.jpg

Platební a storno podmínky pobytu

Platební a storno poplatky platné od 1. 3. 2020.
Ceny jsou smluvní.


PRO JEDNOTLIVCE A SKUPINY

Po provedení rezervace si ubytovatel vyhrazuje právo vystavit zálohovou fakturu
ve výši 100 % z celkové ceny pobytu, splatnou nejpozději 7 dnů po provedení rezervace.

Storno poplatky za zrušení pobytu nebo poplatek za nedojezd se účtují: 
50 % z objednaných služeb.

Při platbě přes FKSP platí storno poplatky ve výši 100 % z objednaných služeb.

Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout rezervaci v případě, že během rezervace došlo k technickému problému v systému či systémech a rezervace nebyla řádně a v pořádku systémem či systémy zaevidována.


Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích či jiných služeb, které hotelový komplex nabízí mezi objednatelem a ubytovatelem = provozovatel.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

Pokud z důvodu vládních opatření nebo jiných nařízení státu, zásahu vyšší moci, či technických (nepředvídatelných, neodvratitelných či nezaviněných) závad nebude možné poskytovat wellness služby (popř. jiné služby hotelového komplexu jakou jsou např. sportoviště), bude klientům poskytnuta kompenzace ve formě gastronomických služeb, které hotelový komplex nabízí. Klientům, kteří využívají wellness balíčky a balíčky all inclusive, budou nabídnuty služby masérské či kosmetické v hodnotě odpovídající vstupu do wellness centra.

V případě úplného uzavření provozu hotelového komplexu z výše uvedených důvodů bude klientovi vydán poukaz na pobyt ve stejné hodnotě zaplacených služeb s platností 1 rok.

Poskytovatel si vyhrazuje právo zvýšit nebo snížit cenu za poskytované služby odpovídající meziroční inflaci (případně: dle indexu spotřebitelských cen), vyhlášené (vyhlášenému) Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok.

 

Provozovatel:
HOTEL KAMZÍK s.r.o.
Kalvodova 121/23, Pisárky, 602 00 Brno
IČ: 29288410
DIČ: CZ29288410
Spisová značka: C 71284 vedená u Krajského soudu v Brně.

 

Je u nás plno?

Hotelový resort Kamzík
je tu pro Vás.

Vyberte si z naší široké nabídky ubytovacích služeb.